ZpětÚvodO nás Firemní akce

Firemní akce

VÝSTAVA BYDLENÍ, PRAHA

Praha, Letňany – Po několikadenních přípravách jsme se zúčastnili výstavy Bydlení v PVA Letňany.

"Dnešní den je pro nás zlomový. Dlouhé dny příprav jsou u konce a my jsme zde. Jsem hrdá na všechny své kolegy a partnery, kteří do poslední chvíle se věnovali přípravám našeho stánku, ale i propagačním materiálům. Děkuji" pronesla finanční ředitelka Kateřina Pátek a vzápětí ještě dodala "zároveň je to obrovská výzva do dalších ročníků, na které se osobně moc těším."

Přes krásné jarní počasí, které panovalo venku, si do Letňan našlo cestu mnoho příznivců, kteří nás mohli nalézt v hale C. Stánek vzbudil mnoho zájmu jak mezi návštěvníky, ale i ostatními vystavovateli, kteří ihned věděli, že se s námi musí do budoucna počítat.

Výstava Bydlení 2015, PVA LETŇANY


BITVA ROKU 2015, pRAHA

V den zahájení výstavy Bydlení 2015 v Letňanech 19. března 2015 se zároveň konala druhá akce, jejímž jsme byli hlavním partnerem, BITVA ROKU 2015. V aréně Sparta na Podvinném mlýně se sešla česká elita zápasníků MMA a poměřili si síly se zahraničními protivníky. Celou akcí provázel a moderoval olympijský vítěz Roman Šebrle a my jsme u toho nemohli chybět.

Za nás, jako hlavního partnera akce, předával jednu z cen pro vítěze člen představenstva David Pátek, který jedním dechem dodává "Je to pro mě obrovský zážitek. Překvapilo mě, jak je tento sport čestný. Kluci si nařežou a po skončení si podají ruce."

Jsme rádi, že jsme byli partnerem této akce a že jsme mohli naše nové logo a společnost prezentovat všem, kteří si udělali čas a našli si cestu do Sparta arény na Praze 9.


Zelená linka

725 065 555

Chci prodat

Makléř měsíce

Každý měsíc vyhlašujeme soutěž o nejlepšího realitního makléře 4 DEVELOP. Soutěž byla zahájena od červenec 2017.

více zde

Aktuality

Stěhování Brno, když při stěhování nechcete šlápnout vedle

30. červenec 2016
SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. je společnost poskytující prvotřídní stěhovací služby. Naší specializací je manipulace a stěhování těžkých břemen a mezinárodní stěhování v rámci EU. Zabezpečujeme také mezikontinentální stěhování.

více zde

Reference

Úspěšný obchod

30.12.2015

Děkujeme za služby paní Pátek...

více zde

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek


4 develop 4 hypotéka DEVELOPMENT solutions s.r.o.

Klienti mají možnost případný spotřebitelský spor s naší společností řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce.  Kontakt: https://adr.coi.cz/cs

Kontaktní centrum:

Martinská 360/2,    
110 00, Praha 1 - Staré Město

info@4develop.cz
+420 
725 065 555

Zobrazit na mapě

Sídlo společnosti:

Na Lucberku 240,
 267 01, Králův Dvůr - Levín

info@4develop.cz
+420 725 065 555
Vstup do informačního systému

Facebook

© 2018, 4 PROPERTY a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REALBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑